KAYSERİ CAMİ USTASI 0530 207 78 83  DEVECİLER - CAMİ USTASI – MİNARE USTASI – KUBBE USTASI

Enter your keyword

Camiler

Camiler

IN Camiler
portfolio
İnşaat Friması
Deveciğlu İnşaat
Yapılış Tarihi:
August 2, 2010
Yer:
Türkiye
Maliyet:
Telefon:
0530 207 78 83
Bitmiş Projelerimiz

Müslümanların en kutsal yerlerinden biri olan ibadethanelerimizi camilerimizi emeğimizi esirgemeden hiçbir hileye yalana başvurmadan en kaliteli malzemelerle alanında profesyonel ustalarımızla inşa  ediyoruz. Geleceğe güzel eserler bırakmak için atalarımızdan aldığımız feyz ile geleceğin en modern ve geçmişten de izler taşıyan en güzel estetik camileri inşa ediyoruz.

Büyük büyük dedemiz Rahmetli Mustafa DEVECİ’den miras kalan bu cami ustalığını  devam ettirerek güzel ülkemizin pek çok yerinde cami inşa ederek gelecek nesillere mükemmel ibadethaneler miras bırakıyoruz. Camilerimizin inşasına temelden başlayıp en ince nakışına kadar yaparak  en mükemmel camileri inşa ediyoruz.

Temelden başlayıp caminin tüm inşaat işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Arsanın durumuna göre caminin projelendirmesini yapıp gerekli izinler alındıktan sonra cami yapımına başlıyoruz. Caminin tüm işleri yapıldıktan sonra uzman ekibimiz tarafından caminin kontrolleri de yapılıp cami derneğine anahtarı teslim edilir.

Call Now ButtonHemen Ara
× Bize Yazın